Om alle inhoud te kunnen zien hebt u de actuele versie van Adobe Flash Player nodig.

Home Over Jan Houben Koninklijke Marine <> Boogschieten Hr. Ms. Callenburgh Opschool - Den Helder Hr. Ms. Pieter Florisz Hr. Ms. Witte de With Hr. Ms. De Ruyter Hr. Ms. De Ruyter 1991 Wedstrijdkalender Wedstrijdverslagen januari - mei 2016 juni - augustus 2016 september 2016 oktober - december 2016 januari - maart 2017 april - mei 2017 juni - juli 2017 augustus - oktober 2017 januari - juni 2018 juli - december 2018 januari - mei 2019 juni - oktober 2019 januari - 'heden' 2020 Contact 

Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender

VELD- en 3D-wedstrijden

__________week 22__________week 23__________week 24__________week 25__________week 26__________week 27__________week 28__________week 29__________week 30__________week 31__________week 32__________week 33__________week 34__________week 35__________week 36__________week 37__________week 38__________week 39__________week 40__________week 41__________week 42__________week 43__________week 44__________week 45__________week 46__________week 47__________week 48__________week 49__________week 50__________week 51__________week 52__________week 53__________2021__________Week 14__________---__________Week 17__________---__________Week 21__________Week 22__________---__________Week 26__________

_______________________________30 + 31 mei 2020Zondag, 31 mei 2020_______________________________6 + 7 juni 20206 + 7 juni 2020_______________________________13 + 14 juni 202013 + 14 juni 2020_______________________________20 + 21 juni 202020 + 21 juni 202020 + 21 juni 2020_______________________________Zondag, 28 juni 2020_______________________________4 + 5 juli 20204 + 5 juli 2020Zondag, 5 juli 2020_______________________________11 + 12 juli 202011 + 12 juli 2020_______________________________18 + 19 juli 2020_______________________________25 + 26 juli 2020_______________________________1 + 2 augustus 2020_______________________________8 + 9 augustus 2020_______________________________Zondag, 16 augustus 2020_______________________________22 + 23 augustus 2020_______________________________29 + 30 augustus 202029 + 30 augustus 202029 + 30 augustus 2020_______________________________5 + 6 september 2020Zondag, 6 september 2020_______________________________12 + 13 september 202012 + 13 september 2020_______________________________Zaterdag, 19 september 202019 + 20 september 2020_______________________________26 + 27 september 2020_______________________________3 + 4 oktober 2020_______________________________10 + 11 oktober 2020_______________________________17 + 18 oktober 2020_______________________________Zondag, 25 oktober 2020_______________________________31 oktober + 1 november 2020_______________________________7 + 8 november 2020_______________________________14 + 15 november 2020_______________________________21 + 22 november 2020_______________________________28 + 29 november 2020_______________________________5 + 6 december 2020_______________________________12 + 13 december 2020_______________________________19 + 20 december 2020_______________________________26 + 27 december 2020_______________________________2 + 3 januari 2021______________________________________________________________10 + 11 april 2021_______________________________---_______________________________Zondag, 2 mei 2021_______________________________---_______________________________29 + 30 mei 2021_______________________________5 + 6 juni 2021_______________________________---_______________________________3 + 4 juli 2021_______________________________

________________________________________________________________________47e Dubbele Arrowheadronde @ Theux (B)Compagnie des Archers de l'ordre du Chuffin - Theuxinschrijven: field@archers-chuffin.be (Thierry Fluhr)PINKSTERZONDAG________________________________________________________________________Dubbele Veldronde @ YsselsteynHBS Ons Genoegen - Ysselsteyninschrijven: inschrijvingen@hbsonsgenoegen.nl (Cor Jansen)9e 3D-ronde @ WanroijLandmans Eendracht - Wanroij inschrijven: www.handboogschutterijwanroij.nl ________________________________________________________________________29e 3D-ronde @ ReuverDe Grensschutters - Reuverinschrijven: www.grensschuttersreuver.nl (Bas Vullers)Dubbele Veldwedstrijd @ HapertOefening Baart Kunst - Hapertinschrijven: www.handboogverenigingobk.nl/wedstrijden________________________________________________________________________Dubbele Arrowheadronde @ Heusden-Zolder (B)Pro Sport Events - Heusden-Zolderinschrijven: fieldheusdenzolder@proximus.be (Roland Bielen)12e 3D-Experience @ EchtHBS De Ster - Pey-Echtinschrijven via: 3d-experience@hbsdester.com (Lei Vergoossen)Dubbele Arrowheadronde @ AmersfoortAHV Centaur - Amersfoortinschrijven: wedstrijdsecretaris@ahv-centaur.nl (Wilfred de Vries)________________________________________________________________________Lakota Veldronde @ ZoetermeerHKS Zoetermeerinschrijven: wedstrijdleider@hkszoetermeer.nl (Hans de Jong)________________________________________________________________________1e Dubbele Veldronde @ Rijkevorsel (B)Sint Sebastiaan - Rijkevorselinschrijven: jefennik@telenet.be2e Groot Venlose 3D @ VeldenBowhunting EHS Venloinschrijven: aanmelding@3dvenlo.nlArrowheadronde @ TienrayHBV 't Trefpunt - Tienrayinschrijven: veldtienray@hotmail.com (Joey Nabben)________________________________________________________________________Zomerveld @ Sint-OedenrodeHBV Concordia - Sint Oedenrodeinschrijven: www.concordiastoedenrode.nl (Henk Ketelaars)5 landentoernooi - Dubbele Arrowheadronde @ Sint-OedenrodeHBV Concordia - Sint Oedenrodeinschrijven: www.5nations.org________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________5 landentoernooi - Dubbele Arrowheadronde @ Fort van Lier (B)Sint Sebastiaan - Wuustwezelinschrijven: www.5nations.org________________________________________________________________________Field Le Hardy @ Voort-Borgloon (B)Arrow Sportsinschrijven: fieldlehardy@gmail.com________________________________________________________________________3D Kersentoernooi @ MierloHBV De Vriendschap Mierlo en Haagse Rozenknop Helmondinschrijven: n.t.b. ________________________________________________________________________3D-wedstrijd @ DrunenWarthog Archery - Druneninschrijven: https:/forms.gle/xgGtTXxXsd2mZuUZ7________________________________________________________________________5 landentoernooi - Dubbele Arrowheadronde @ Esch sur Alzette (L)Bouschéisser - Esch/Uelzechtinschrijven: www.5nations.orgUnicorn 3D Shoot @ GemertBowhuntingteam Unicorninschrijven: https://www.facebook.com/events/2553377621557587/12e Fun 3D-wedstrijd @ Poppel (B)De Kromme Pijl - Poppelinschrijven: DKPpoppel@gmail.com________________________________________________________________________19e Dubbele veldronde @ SomerenOude Roem Handhaven - Somereninschrijven: info@orh-someren.nl (Jozef Verhees) 3D-ronde @ HelmondHaagse Rozenknop Helmondinschrijven: 3dhaagserozenknop@gmail.com ________________________________________________________________________Herfstveld @ Sint-OedenrodeHBV Concordia - Sint Oedenrodeinschrijven: www.concordiastoedenrode.nl (Henk Ketelaars)2e 3D-wedstrijd @ SchaijkDe Vriendenkring 1897 - Schaijkinschrijven: www.devriendenkring1897-schaijk.nl________________________________________________________________________Field GP Jos Janssens @ Fort van Lier (B)Koninklijke Moed en Eendracht - Lierinschrijven: www.moed-en-eendracht.beNederlandse Kampioenschappen Veld @ TienrayNHB / HBV 't Trefpunt - Tienrayinschrijven: NHB________________________________________________________________________9e 3D Eikeltjes-toernooi @ Cadier en KeerAmicitia 1893 - Cadier en Keerinschrijven: www.amicitia1893.nl/eikeltjestoernooi ________________________________________________________________________Dubbele Arrowheadronde @ Herentals (B)Pro Sport Events - Heusden-Zolderinschrijven: fieldheusdenzolder@proximus.be (Roland Bielen)________________________________________________________________________Nederlandse Kampioenschappen 3D @ ???NHB / ???inschrijven: n.t.b.12e 3D-Experience @ EchtHBS De Ster - Pey-Echtinschrijven via: 3d-experience@hbsdester.com (Lei Vergoossen)________________________________________________________________________---________________________________________________________________________18e Appeltoernooi @ Aarle-RixtelTeam Appeltoernooi - Aarle-Rixtelinschrijven: harriemoors@gmail.com________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________2 pijlen 3D-wedstrijd Prehistorisch Dorp @ EindhovenTeam Appeltoernooi - Aarle-Rixtelinschrijven: harriemoors@gmail.com________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________---________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________Dubbele Arrowheadronde @ YsselsteynHBS Ons Genoegen - Ysselsteyninschrijven: inschrijvingen@hbsonsgenoegen.nl (Cor Jansen)________________________________________________________________________---________________________________________________________________________Arrowheadronde @ TienrayHBV 't Trefpunt - Tienrayinschrijven: veldtienray@hotmail.com (Joey Nabben)________________________________________________________________________---________________________________________________________________________11e 3D-ronde @ BergeijkSint Bernardus - Bergeijkinschrijven: guusvangompel@gmail.com________________________________________________________________________9e 3D-ronde @ WanroijLandmans Eendracht - Wanroij inschrijven: www.handboogschutterijwanroij.nl ________________________________________________________________________---________________________________________________________________________2e Groot Venlose 3D @ Velden (onder voorbehoud)Bowhunting EHS Venloinschrijven: aanmelding@3dvenlo.nl________________________________________________________________________

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

Verplaatst naar Zondag, 2 mei 2021

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

Verplaatst naar 10 + 11 april 2021

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

Verplaatst naar 5 + 6 juni 2021

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

Verplaatst naar 10 + 11 oktober 2020

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS

AFGELAST i.v.m. CORONAVIRUS



Jan Houben - Handboogsport